fbpx

Szkolenia stacjonarne PPF CarbonQ

Szkolenia PPF CarbonQ

Szkolenia przeprowadzane są pod okiem profesjonalnego trenera, Mariusza „Batona” Zmarzlika, który ma na swoim koncie wieloletni staż z zakresu wrappingu, aplikacji PPF oraz szeroko pojętego detailingu. Doskonale wiemy, że praktyka jest najważniejsza, dlatego na naszych szkoleniach stawiamy na nią w 100%. Teorię omawiamy w trakcie zajęć.

W trakcie kursu całą uwagę poświęcamy kursantom, dla których jesteśmy stale do dyspozycji. Dzień szkolenia trwa 8 godzin. W trakcie kursu odpowiednio dbamy o uczestników, serwując im lunch, który jest w cenie. Warto również podkreślić, że nie ograniczamy w żaden sposób ilością zużytego materiału do ćwiczeń. Ile folii PPF będziesz potrzebował, tyle Ci udostępnimy.

Trener

Mariusz, to osoba z ogromnym doświadczeniem, zarówno w zabezpieczaniu aut folią PPF, jak i wrappingu w ogóle. Prowadzi własną działalność MGP Wrap, gdzie codziennie zabezpiecza auta swoich klientów. Raczej nie ma samochodu, którego jeszcze nie oklejał. A jeśli takie są, to możemy je policzyć na palcach jednej ręki. Na szkoleniach charakteryzuje się niezwykłą cierpliwością i spokojem. Zgodnie ze swoją naturą, stawia na w 100% praktyczne ćwiczenia, gdzie teoria omawiana jest w trakcie.

Dla kogo?

Program kursu został przygotowany dla osób początkujących, które chcą rozpocząć swoją przygodę z aplikacją folii PPF oraz instalatorów pragnących poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę w tym zakresie. Podczas szkolenia poznasz zasady i techniki pracy, dowiesz się jakich produktów używać w zależności od rodzaju zlecenia oraz nauczysz się jak poprawnie aplikować folię na różnych elementach pojazdu.

Osoby bez żadnego doświadczenia zdobędą na naszym szkoleniu niezbędną wiedzę, która pozwoli zacząć przygodę w świecie PPF i od razu wprowadzić zabezpieczanie małych elementów w swoim studiu.

Osoby z małym doświadczeniem, podobnie jak osoby początkujące, zdobędą i rozwiną solidne fundamenty, które pozwolą na wdrożenie usług zabezpieczania foliami ochronnymi PPF w swoim studiu.

Nasze szkolenie dedykowane jest również dla osób na co dzień zajmujących się zabezpieczaniem foliami PPF. Osoby bardziej zaawansowane będę miały możliwość rozwinąć swoją technikę na bardziej wymagających elementach.

Zapytaj o szkolenie PPF

Plan szkolenia PPF

Dzień pierwszy

 • Teoretyczne omówienia zasad i warunków pracy.
 • Zapoznanie się z podstawowymi narzędziami i rodzajami folii.
 • Mycie pojazdu i przygotowanie powierzchni do oklejania.
 • Wymiarowanie pojazdu.
 • Przygotowanie folii, zarówno bryt oraz szablony.
 • Oklejanie praktyczne na mniejszych, prostszych elementach jak wnęki klamek, lusterka, lampy.
 • Ocena oklejenia, sprawdzenie wykonanej pracy, korekty, dyskusja.

Dzień drugi

 • Oklejanie praktyczne na większych elementach jak progi, maska, zderzak.
 • Klejenie narożników, docinanie krawędzi, zawijanie folii.
 • Ocena oklejenia, sprawdzenie wykonanej pracy, korekty, dyskusja.
 • Wręczenie certyfikatów, wnioski, pożegnanie.

*w razie potrzeby poruszymy też kwestie związane z wyceną, marketingiem
i sprzedażą usług

Cena szkolenia PPF

Cena szkolenia CarbonQ PPF Expert wynosi 3000 zł netto (+VAT). Szkolenie trwa 2 dni, tj. 16 godzin roboczych. W cenie szkolenia zawarte są obiad oraz ciepłe i zimne napoje. Do dyspozycji masz wszystkie niezbędne akcesoria i wyposażenie – ze sobą zabierz jedynie wygodne ubrania i dobry humor.

Rezerwacja terminu następuje na podstawie wpłaty 30% zaliczki, tj. 1000 zł netto.

Galeria

Wsparcie poszkoleniowe

Nasz opracowany na przestrzeni ostatnich lat program szkoleniowy, przy pełnym zaangażowaniu ze strony kursantów, pozwoli na wdrożenie nowej usługi w Twojej firmie. Wiemy również, że każdy uczy się w swoim tempie. Każdy samochód, każdy przypadek jest inny pod względem skomplikowania.

Informujemy zatem, że po szkoleniach nie zostawimy Was samym sobie. Jeżeli opuszczając nasze bramy będziecie potrzebowali naszej pomocy przy konkretnej realizacji, prosimy o kontakt. Wyślemy do Was jednego z naszych specjalistów, który przyjedzie i pomoże Ci z Twoim zleceniem, przy okazji dzieląc się swoją wiedzą.

01 Kontakt

Kontaktujesz się z Twoim opiekunem. Znajdziesz go w zakładce kontakt.

02 Szczegóły

Ustalamy szczegóły realizacji tj. datę, miejsce i zakres.

03 Szkolenia

Akredytowany technik pomaga Ci w zleceniu w wyznaczonym miejscu i czasie.

Terminy szkoleń PPF

29-30 Styczeń 2024

Dostępne miejsca: 0

26-27 Luty 2024

Dostępne miejsca: 0

27-28 Marzec 2024

Dostępne miejsca: 0

25-26 Kwiecień 2024

Dostępne miejsca: 0

27-28 Maj 2024

Dostępne miejsca: 1

24-25 Czerwiec 2024

Dostępne miejsca: 3

Opinie o naszych szkoleniach

Robert Dobrzynski
Opinia z Google
Czytaj więcej
Szkolenia z klejenia ppf, folie, formatki itp. Fajni ludzie, fajna firma, fajne folie 🙂
Tomasz Pereczkowski
Opinia z Google
Czytaj więcej
Polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się używania folii PPF. Szkolenie przyniosło dużo wiedzy oraz pokazało jakie człowiek ma braki. Polecam!!!!!!
Piotr Rzepiela
Opinia z Google
Czytaj więcej
Świetne szkolenia, jak najbardziej polecam!
Poprzedni
Następny
Scroll to Top