fbpx

Powłoki ceramiczne

Czym są powłoki ceramiczne?

Powłoki ceramiczne to płynne preparaty oparte na nieorganicznych związkach chemicznych, takich jak tlenek krzemu (SiO2) lub tlenku tytanu (TiO2).

Produkty CarbonQ to powłoki, które dedykowane są dla profesjonalnych detailerów.

01

Zabezpieczenie lakieru

Powłoki ceramiczne w podstawowym zakresie chronią Twój pojazd przed mikro zarysowaniami, korozją, szkodliwym działaniem promieniowania UV, solą drogową, ptasimi odchodami, agresywną chemią samochodową oraz naturalnymi nalotami.

02

Idealny wygląd

Powłoki ceramiczne CarbonQ to nie tylko ochrona lakieru – dzięki nim lakier Twojego pojazdu będzie wyglądał niesamowicie. Zaaplikowana powłoka ceramiczna wydobędzie niesamowitą głębię koloru, szklistość i połysk.

03

Proste mycie

Powłoki ceramiczne CarbonQ 9H i 10H ułatwiają dbanie o dobry wygląd pojazdu. Aplikacja powłoki ceramicznej powoduje, że auto mniej się brudzi, dużo łatwiej je umyć, a właściwości hydrofobowe “odpychają” brud, kurz, pył i inne zanieczyszczenia.

04

Gwarancja

Na powłoki ceramiczne CarbonQ dajemy gwarancję na okres do 3 lat (9H) oraz do 5 lat (10H).

05

Łatwa i szybka aplikacja

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze powłoki ceramiczne były łatwe i szybkie w aplikacji.

Powłoka ceramiczna CarbonQ 9H

CarbonQ 9H to łatwa i szybka w aplikacji powłoka ceramiczna z okresem trwałości do 3 lat. To doskonały wybór dla samochodów leasingowanych i wynajmowanych, których cykl życia u jednego właścicela jest ograniczony. Powłoka ceramiczna 9H charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny, dobrymi właściwościami ochronnymi oraz bardzo wysokim współczynnikiem hydrofobowości i doskonałymi walorami wizualnymi.

Powłoka ceramiczna CarbonQ 10H

CarbonQ 10H to jedna z najtwardszych i najbardziej zaawansowanych powłok ceramicznych na rynku. 10H jest efektem pracy wykwalifikowanych chemików, technologów oraz pasjonatów, którzy dzięki połączeniu nauki, doświadczenia i miłości do motoryzacji stworzyli zaawansowaną powłokę ceramiczną przeznaczoną jedynie dla akredytowanych detailerów. CarbonQ 10H jest połączeniem najlepszych właściwości ochronnych z głębokim połyskiem, niezrównaną głębią koloru oraz wysoką hydrofobowością. Okres trwałości do 5 lat.

Porównanie powłok ceramicznych

Poniżej znajdziesz różnicę między naszymi flagowymi powłokami

Powłoka CarbonQ 9H

Ochrona 80%
Idealny wygląd 100%
Proste mycie 80%
Gwarancja 100%
Łatwa i szybka aplikacja 100%

Powłoka CarbonQ 10H

Ochrona 100%
Idealny wygląd 100%
Proste mycie 100%
Gwarancja 100%
Łatwa i szybka aplikacja 100%
Scroll to Top