fbpx

Współpraca

Dowiedz się jak wygląda współpraca z nami

Czego potrzebujesz?

Współpraca

Wierzymy we współpracę, która przynosi obopólne korzyści. Wiemy,
że jeżeli Twój biznes będzie się rozwijać, my też na tym skorzystamy
i odwrotnie. Dlatego proponujemy proste i jasne warunki współpracy
oraz staramy się pomagać i wspierać tych, którzy tego oczekują. Współpracując z nami możesz liczyć na:

Jeżeli pracujesz w miejscowości do 100 tyś. mieszkańców możemy zaproponować Ci wyłączność terytorialną. W sytuacji miast powyżej 100 tyś. mieszkańców warunki są ustalane indywidualnie.

Naszym partnerom proponujemy wsparcie zespołu profesjonalnych aplikatorów przy wykonywaniu zleceń, przede wszystkim z zakresu oklejania foliami PPF. Jest to szczególnie istotne dla osób niedoświadczonych oraz firm realizujących duże zlecenia, którym brakuje „rąk do pracy”. Poza tym, każde wspólne zlecenie można potraktować jako szkolenie indywidualne – z doświadczenia wiemy, że kilka takich kooperacji pozwala poczuć się pewnie i wykonywać prace w 100% indywidualnie na zadowalającym poziomie.

Naszym lokalnym partnerom przekazujemy zapytania od klientów, które trafiają do naszej centrali. Możesz liczyć na obsługę lokalnego rynku, udział w kampaniach reklamowych, współuczestnictwo w imprezach motoryzacyjnych, czy chociażby pozycjonowanie na mapie naszych Autoryzowanych Partnerów.

Nasi stali partnerzy mogą być pewni najlepszych, stałych cen zakupu. Bez MOQ, miesięcznych progów zakupowych czy opłat wejściowych.

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli pojawiają się pytania czy problemy jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, nie tylko technicznym ale również biznesowym. Wszystko po to, żeby pracować coraz mądrzej i wydajniej.

W naszej ofercie oprócz najwyższej jakości PPFów i powłok znajdziesz też sporo pomocnych gadżetów takich jak testery, akcesoria i elementy wyposażenia. Każda wydana u nas złotówka może do Ciebie wrócić w ich postaci – przy odpowiednim obrocie możesz je odebrać zupełnie za darmo.

Jedna z najlepszych baz formatek na rynku, na bieżąco update’owana o nowe modele z całego świata. Jeżeli posiadasz własny ploter, chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze – zgłoś się do nas.

Naszym Partnerom oferujemy cykliczne spotkania, które łączą ze sobą przyjemne z pożytecznym, czyli to, co lubimy najbardziej 😉

Program Platinum

Im więcej, tym więcej

Najatrakcyjniejsze warunki proponujemy punktom Platinum, które działają z nami na wyłączność, otrzymując jednocześnie pełne wsparcie marketingowe.

Program lojalnościowy

Win-Win

Staramy się działać zgodnie z zasadą win-win. Doskonale wiemy,
że pomagając Wam, sami otrzymujemy ogromne wsparcie. Dzięki niemu możemy się rozwijać, angażować w nowe projekty, prowadzić badania
 i inwestować w marketing. Dziękując za Waszą współpracę odwdzięczamy się atrakcyjnym programem rabatowym
 i lojalnościowym.

3% wraca do Ciebie

Krok 1

Składasz zamówienie
dowolnej wielkości

Krok 2

Zbierasz pieniądze
do wirtualnej świnki

Krok 3

3% z uzbieranej kwoty
wraca do Ciebie

CarbonQ Authorized Installer

Cashback 3%

Naszym autoryzowanym Partnerom proponujemy pełne wsparcie techniczne, merytoryczne i marketingowe. W ramach programu 3% cashback możecie dodatkowo odbierać od nas gratisy w postaci produktów, testerów, materiałów marketingowych, wyposażenia itp.

Powłoki ceramiczne

CarbonQ 9H i 10H

Folie ochronne PPF

Składasz zamówienie dowolnej wielkości

Materiały do studia

Napisy, rollupy, banery

Testery folii PPF

Do wyboru aż 4 urządzenia

Odzież reklamowa

T-shirty, czapki, bluzy

Inne akcesoria

Zapytaj nas o szczegóły

Social Media

Facebook, Instagram, YouTube

Podążamy za najnowszymi trendami, a nasze działania marketingowe opieramy w dużej mierze na naszych kanałach społecznościowych. Prowadzimy spójną i intensywną komunikację zarówno na Facebook’u jak i Instagramie. Ponadto zaczynam rozwijać również nasz kanał na YouTube… W naszych kanałach społecznościowych każdego dnia promujemy naszych partnerów biznesowych wypracowanymi zasięgami organicznymi jak i płatnymi. Stale poszerzamy grono naszych odbiorców, dlatego bez wątpienia jest to wartość dodana do współpracy z CarbonQ.

Zostań partnerem

Wypełnij formularz

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Jesteś zainteresowany współpracą lub dystrybucją? Skorzystaj z formularza i wybierz właściwy temat.

Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na Twoją wiadomość!

  Dlaczego my?

  CarbonQ Poland

  Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Wszystkie proponowane produkty to efekt wiedzy, umiejętności oraz ponad 15 lat doświadczeń w kosmetyce samochodowej, detailingu i wrappingu. Naszym celem od zawsze był rozwój i zapewnienie naszym klientom oraz partnerom najlepszych możliwych produktów. Wszystkie proponowane rozwiązania są wynikiem pracy wykwalifikowanych chemików, technologów i pasjonatów, którzy drogą wnikliwych badań i długotrwałych testów starają się doprowadzić je do perfekcji.

  0 +
  Lat doświadczenia
  0 +
  Partnerów w Europie
  0 +
  Zadowolonych klientów

  Nasze produkty

  Folie ochronne PPF

  Folie CarbonQ to najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne. Jest bardzo elastyczna, dzięki czemu łatwo się aplikuje a innowacyjny top coat chroni przed odplamieniami i zapewnia hydrofobowość. Wyróżnia się doskonałą klarownością, nadaje lakierowi niepowtarzalną szklistość i połysk, świetnie się regeneruje a jednocześnie gwarantuje najlepsze właściwości ochronne. Odporne na żółknięcie i pękanie, do 10 lat gwarancji.

  CarbonQ Armor

  Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne.

  CarbonQ Shield

  Najwyższej jakości ochrona i świetny wygląd lakieru

  CarbonQ Matt / Black matt

  Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne w wersji matowej i czarny mat.

  CarbonQ Carbon

  Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne w wersji carbon.

  CarbonQ Pearl

  Najlepsza ochrona i doskonałe właściwości estetyczne w wersji perłowej.

  CarbonQ Headlights

  Nadaj swoim reflektorom niepowtarzalny, drapieżny charakter.

  Nasze produkty

  Powłoki ceramiczne

  Powłoki ceramiczne CarbonQ to wyjątkowe produkty dedykowane dla profesjonalnych detailerów. Ich zastosowanie zwiększa odporność nie tylko na drobne zarysowania powstające przy normalnym użytkowaniu pojazdu ale również zmatowienia, wżery czy odplamienia mogące powstawać przy stosowaniu agresywnej chemii samochodowej lub będące efektem promieniowania UV, zalegających ptasich odchodów, nalotów z drogi czy pyłków roślin. Oprócz właściwości ochronnych powłoki ceramiczne CarbonQ nadają ponadstandardowy połysk i blask oraz zapewniają efekt hydrofobowy, dzięki czemu pojazd łatwiej utrzymać w czystości.